بذر گل آنمون پرگل
بذر گل آنمون پرگل
قیمت: 335,000 ریال
خرید
بذر گل آنمون پرگل


بذر گل آنمون پرگل
شرح محصول:

تعداد : 20 عدد

آنمون ها جزو یکی از پرطرفدارترین گل های زینتی در سراسر دنیا خصوصا اروپا بحساب می رود این گل بعنوان شاخه بریده، خصوصا در دسته گل عروس ها به کار می رود.آنمون ها دارای انواع مختلفی هستند که واریته پر گل یا پُرپَر آن جزو معروفترین و البته گران ترین آنها هستند این واریته دارای گل های چند طبقه خاص و بزرگ هستند که همین خصیصه باعث شده جزو قشنگ ترین گلها در خیلی از نمایشگاههای مطرح شناخته شود.در ادامه با بذرخونه همراه شوید...


کاشت بذر گل آنمون:

بذر آنمون را از اوایل تا اواخر بهار در شاسی و در خاکی نرم و قوی کاشته روی بذر را با مختصری خاکبرگ الک شده می پوشانند. دمای مناسب جهت تندش بسته به رقم 20-16 درجه است و دمای بیشتر مانع جوانه زنی می شود. اگر بذر ها پیش از کاشت 10 روز به صورت مخلوط با شن مرطوب در دمای 12 درجه نگهداری شوند، باعث بهترین انتشار در سطح خاک و تسریع تندش می شود. پس از روییدن و رشد و نمو گیاهان، آن ها را در فصل پاییز در محل اصلی می کارند. در زمستان باید گیاهان را به وسیله برگ های خشک یا خزه از سرما محافظت نمود. طوقه گیاه در زمان نشاء کردن باید در سطح خاک قرار گیرد. جهت رشد مطلوب، دمای خنک لازم است و دمای بالا باعث کوتاهی ساقه و کوچکی گل می شود. گیاه در بهار سال بعد گل می دهد. بذر آن در اواخر تابستان یا اوایل پاییز در گلخانه سرد کشت شده که برخی گیاهان حاصل در بهار گل می دهند. با گرم شدن هوا گیاهان وارد خفتگی می شوند که باید آبیاری آنها متوقف شود. در پاییز آبیاری را شروع کرده که در بهار سال بعد حداکثر گلدهی را خواهند داشت.

شرایط نگهداری:

گل آنمون یا شقایق نعمانی در خاک سبک و حاصل خیز و در محلی سایه- آفتاب رشد و نمو کرده تا چند روز دمای زیر صفر درجه را تحمل می کند. دمای مناسب برای آن 10-5 درجه در شب و 18-14 درجه در روز است. دمای 25 درجه باعث کاهش رشد و توقف گلدهی می شود. در شرایط گلخانه ای در تابستان جهت کاهش دما، سایه ایجاد می شود و در دیگر فصول نور کامل آفتاب لازم است. خاک آن باید مرطوب باشد ولی نباید زیاد آبیاری شود. برگ ها و نقطه رشد آن نباید خیس شود.

راهنمای کاشت در بسته پستی ارسال می شود


از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

محصول
بذر گل آنمون پرگل
تاریخ ثبت
1399/10/21
تاریخ به روز رسانی
1402/8/5
ابعاد
155 * 180 * 200 Centimeter
وزن
200 Gram
گارانتی
تضمین کیفیت
قیمت
335,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه