چای بهاره قلم 1403 شمال ایران
چای بهاره قلم 1403 شمال ایران
قیمت: 3,700,000 ریال
خرید
چای بهاره قلم 1403 شمال ایران


چای بهاره قلم 1403 شمال ایران
شرح محصول:

هر بسته شامل یک کیلو گرم چای بهاره محصول سال 1403 لاهیجان می باشد .

این محصول مستقیم از دست تولید کننده به دست شما مصرف کننده می رسد .

این محصول بسیار خالص و یک دست می باشد.

یک نوع چای سیاه با ظاهری درشت تر از سایر انواع چای سیاه و طعم و رنگی منحصر به فرد. اولین ویژگی مطرح شده در مورد این نوع چای قرار گرفتند آن در دسته بندی چای های سیاه است. چای سیاه و سبز و حتی اولونگ همگی از گیاه کاملیا سیننسیس تولید می شوند و تفاوت آن ها در شیوه تهیه است. برای تولید چای سیاه بر خلاف چای سبز، گیاه قبل از خشک شدن یک دوره تخمیر (اکسایش) را تجربه می کند و بعد خشک می شود.

واژه قلم که در معرفی این نوع چای به کار رفته است حاکی از خصوصیات فیزیکی چای و همچنین قسمتی از گیاه چای است که در تهیه آن مورد استفاده قرار گرفته است. چای قلم از قسمت ساقه گیاه چای تولید شده است. و در مورد قلم درشت بودن این نوع از چای باید بگوییم که چای قلم در بازار چای به دو دسته قلم درشت و قلم متوسط تقسیم می شود. این دو دسته میزان کوچک و بزرگ بودن دانه های چای را بیان می کنند. اما این که بزرگی و کوچکی دانه های چای سیاه چه تأثیری دارند را بعداَ بررسی خواهیم کرد. در آخر واژه بهاره آخرین ویژگی این نوع چای است. چای در سه فصل بهار، تابستان و پاییز برداشت می شود.

راهنمای دم کردن درست چای ایرانی :

پس از جوشیدن آب درون سماور و یا کتری، به مقدار کافی چای ایرانی در قوری ریخته (تقریبا یک قاشق چای خوری به ازای هر نفر) و سپس آب جوشیده را به قوری اضافه می کنیم. سعی کنید از قوری چینی استفاده کنید که چای ایرانی در آن ها بهتر دم می کشد. سپس قوری را روی سماور یا کتری گذاشته تا با شعله غیر مستقیم به آرامی و به مدت 15 دقیقه دم بکشد تا عصاره ی خوش عطر و طعم آن خارج شود. قطعاً همه ی ما می خواهیم از آرامش و انرژی یک فنجان چای ایرانی ناب و بی نظیر لذت ببریم و طبیعتا بهره مندی از لذت نوشیدن یک فنجان چای اعلا و طبیعی که هیچ افزودنی و اسانس شیمیایی ندارد، نیاز به کمی صبر دارد.

محصول
چای بهاره قلم 1403 شمال ایران
تاریخ ثبت
1403/2/15
تاریخ به روز رسانی
1403/2/28
ابعاد
200 * 2800 * 400 Centimeter
وزن
1 KiloGram
گارانتی
تضمین کیفیت
قیمت
3,700,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده