بذر هویج بنفش
بذر هویج بنفش
قیمت: 265,000 ریال
خرید
بذر هویج بنفش
شرح محصول:

تعداد در بسته : 50 عدد

هویج بنفش همانطور که از نامش پیداست نوعی هویج با رنگی خاص و قسمت گوشتی ای به رنگ بنفش و مغز نارنجی است. هویج از جمله گیاهان علفی است که دارای غده زیرزمینی خوراکی طویلی است که از آن برای تهیه سالاد، آبپز و بخار پز نمودن، آشپزی، تزئین و … استفاده می کنند که خواص بسیاری دارد که استفاده های مختلفی از آن می شود. در سایز متوسط و به صورت کشیده رشد می کند.

برگهای سبز رنگ این گیاه به طور مستقیم از غده زیرزمینی گیاه منشعب می شود که بیشترین شباهت را به برگهای گشنیز و جعفری دارد. از رشد آسان و سریعی برخوردار است که پس از گذشت 80 روز بالغ و قابل برداشت می شود که به هنگام برداشت باید ابتدا خاک مورد کشت را نرم کنید و سپس غده زیرزمینی گیاه را خارج و پس از شستشو مورد استفاده قرار دهید.

راهنمای کاشت بذر هویج بنفش:

هویج بنفش از طریق بذر تکثیر می شود، در کاشت بذری ابتدا به بستر مورد کشت کود پوسیده دامی اضافه کنید و زمین مورد کشت را تا عمق 15 تا 25 سانتیمتری خاک خوب شخم بزنید تا خاک آن زیر و رو و نرم شود. بذر گیاه را به صورت سطحی و در عمق مناسب بکارید و در نهایت گیاه را آبیاری و تا زمان جوانه زنی آن را مرطوب نگه دارید که پس از گذشت مدتی بذر گیاه جوانه می زند و شروع به رشد می کند که از رشد سریعی نیز برخوردار است.

محصول مرتبط : بذر هویج نارنجی

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

محصول
بذر هویج بنفش
تاریخ ثبت
1402/5/14
تاریخ به روز رسانی
1402/5/14
ابعاد
150 * 180 * 200 Centimeter
وزن
200 Gram
گارانتی
تضمین کیفیت
قیمت
265,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده