چای شکسته ممتاز 1403 شمال ایران
چای شکسته ممتاز 1403 شمال ایران
قیمت: 3,900,000 ریال
خرید
چای شکسته ممتاز 1403 شمال ایران
شرح محصول:

این محصول شامل 1 کیلو گرم چای با کیفیت شکسته ممتاز 1403 لاهیجان می باشد .

کیفیت محصول بسیار بالاست.

برای تولید چای شکسته ابتدا همه ی برگ های بوته ی چای را می چینند و سپس ساقه را از آن جدا کرده و برگ های درشت چای را خرد می کنند. این نوع چای از چای قلم ریزتر بوده و بیشترین سهم از تولید هر کارخانه ای را به خود اختصاص می دهد. چای شکسته به دلیل همین ریز تر بودن زودتر دم می آید و برای کسانی که می خواهند چایشان هرچه زودتر دم بکشد بسیار مناسب است. اگر این چای در فصل بهار برداشت شده باشد عطر و طعم بسیار خوبی داشته و به آن چای شکسته ممتاز نیز می گویند. در حالی که چین تابستان آن، عطر کمتر و طعم تلخی دارد.

راهنمای دم کردن درست چای ایرانی :

پس از جوشیدن آب درون سماور و یا کتری، به مقدار کافی چای ایرانی در قوری ریخته (تقریبا یک قاشق چای خوری به ازای هر نفر) و سپس آب جوشیده را به قوری اضافه می کنیم. سعی کنید از قوری چینی استفاده کنید که چای ایرانی در آن ها بهتر دم می کشد. سپس قوری را روی سماور یا کتری گذاشته تا با شعله غیر مستقیم به آرامی و به مدت 15 دقیقه دم بکشد تا عصاره ی خوش عطر و طعم آن خارج شود. قطعاً همه ی ما می خواهیم از آرامش و انرژی یک فنجان چای ایرانی ناب و بی نظیر لذت ببریم و طبیعتا بهره مندی از لذت نوشیدن یک فنجان چای اعلا و طبیعی که هیچ افزودنی و اسانس شیمیایی ندارد، نیاز به کمی صبر دارد.

چرا چای ایرانی کم رنگ تر است؟

چون چای خارجی حاوی رنگدانه است وچای ایرانی طعم و عصر واقعی چای را دارد . در واقع ما با خرید چای خارجی در حال میل کردن رنگدانه هستید .

از همین امروز تصمیم بگیریم چای خوب بنوشیم.

محصول
چای شکسته ممتاز 1403 شمال ایران
تاریخ ثبت
1403/2/15
تاریخ به روز رسانی
1403/2/28
ابعاد
200 * 280 * 400 MilliMeter
وزن
1 Gram
گارانتی
تضمین کیفیت
قیمت
3,900,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده