بذر بونسا افرا سبز کمیاب Acer
بذر بونسا افرا سبز کمیاب Acer
قیمت: 480,000 ریال
خرید
بذر بونسا افرا سبز کمیاب Acer


بذر بونسا افرا سبز کمیاب Acer
شرح محصول:

تعداد: 5 عدد

درخت افرا را می توان یکی از زیباترین درختان نامید. درخت افرا سبز یکی از گونه های درخت افرا می باشد. زبان علمی و انگلیسی این درخت Acer Macrophyllum است. درخت افرا سبز از طریق روش های مختلفی همچون بذر، قلمه، خواباندن شاخه، پیوند زدن تکثیر می شود.

مشخصات درخت افرا سبز

درخت افرا سبز یکی از درختان زیبا و زینتی است، که از آن بیشتر برای فضای سبز پارکها و ویلاها و مواردی از این قبیل استفاده می شود. این درخت دارای ریشه های بزرگی است، طوری که اگر نزد معبر کاشته شود ممکن است مانع عبور و مرور شود و مشکلاتی را برای لوله های فاصلاب و … ایجاد کند. درخت افرا سبز برگهای به نسبت بزرگی نسبت دارد. طوری که پهنای برگهای این 30 سانتی متر می باشد برگهای این درخت دندانه دار و به رنگ سبز می باشد. برگهای این درخت در فصل پاییز همچون سایر درختان به رنگ سبز یا نارنجی در می آید و فضای را دلنشین و زیبا می کند. این درخت دارای گلهایی به رنگ سبز و زرد می باشد که طعم و عطر خوشی را به فضا تزریق می کند. گلهای آن خوشه ای مانند است، که هر خوشه آن بیش از 150 تا گل دارد. از چوب این درخت برای مصارف تجاری و همچنین ساخت کابینت، پارکت مبل و … استفاده می کنند.

محصول: پیچک کمیاب بوستون

بن سای درخت افرا سبز

این درخت زیبا و زینتی به صورت بن سای نیز قابل پرورش و رشد می باشد.

طرز کاشت درخت افرا سبز

درخت افرا سبز ازطریق روش های مختلفی همچون بذر، قلمه، خواباندن شاخه، پیوند زدن و . به راحتی قابل تکثیر می باشد. بذر درخت افرا در پاییز می رسد به همین منظور برای جوانه زنی بهتر بذر قبل ار کاشت به مدت یک هفته آن را در آب نگه دارید و هر روز آب آن را عوض کنید. توجه داشته باشید بذر افرا نباید خشک شود. پس از یک هفته بذر مورد نظر را در عمق 1 سانتی متری خاک بکارید و سپس لایه نازکی ماسه روی آن برزید و آبیاری کنید پس از مدتی گیاه جوانه می زند. برخی بذرهای این گیاه نیز در فصل بهار می رسد.

قلمه درخت افرا را نیز در فصل پاییز تهیه می کنند. پیوند زنی درخت روش دیگری است که برای ازدیاد درخت افرا می توانید از آن استفاده کنید.

ارتفاع درخت افرا سبز

درخت افرا سبز دارای ارتفاعی بالغ بر 40 تا 20 متر و گاها بیشتر می باشد. ارتفاع بنسای درخت افرا سبز بین 30 تا 80 سانتی متر می باشد.

فاصله کاشت درخت افرا سبز

فاصله کاشت بذر این درخت بین 30 تا 60 سانتی متر می باشد.

عمق کاشت بذر درخت افرا سبز

بذرها را در عمق یک سانتی متری خاک بکارید.

محصول: گل یخ جذاب

خاک مناسب رشد درخت افرا سبز

درخت افرا سبز در خاکهای اسیدی کم که زهشکی خوبی دارد رشد خوبی دارد.

زمان گلدهی درخت افرا سبز

زمان گلدهی این درخت اواسط بهار تا اوایل تابستان می باشد.

مقدار آبدهی درخت افرا سبز

این درخت برای رشد به آبیاری متوسط و منظمی نیاز دارد.

نور لازم برای درخت افرا سبز

درخت افرا سبز شرایط آفتاب کامل و نیمه سایه را دوست دارد. تابش زیاد نور خورشید باعث سوزش برگها می شود.» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

محصول
بذر بونسا افرا سبز کمیاب Acer
تاریخ ثبت
1400/6/16
تاریخ به روز رسانی
1402/6/18
ابعاد
150 * 180 * 200 Centimeter
وزن
200 Gram
گارانتی
تضمین کیفیت
قیمت
480,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه