بذر درختچه ابریشم صورتی اصل خارجی
بذر درختچه ابریشم صورتی اصل خارجی
قیمت: 450,000 ریال
خرید
بذر درختچه ابریشم صورتی اصل خارجی


بذر درختچه ابریشم صورتی اصل خارجی
شرح محصول:

تعداد در بسته: 5 عدد

درخت باران را با نام علمی Albizzia saman می شناسند. این درخت از خانواده لوبیاسانان است و خاستگاه آن به آمریکای مرکزی و کشورهایی همچون پرو و مکزیک برمی گردد. از این رو این درخت را بومی مناطق گرمسیری می دانند. این درخت از نظر ظاهری بسیار شبیه ابریشم شب خسب است. درخت باران برگ هایی به شکل مرکب شانه ای و گل های خوشه ای به رنگ صورتی و سفید دارد.

نحوه کاشت بذر درخت ابریشم صورتی

کاشت این درخت زیبا بسیار آسان است، اما توجه به چند نکته در کاشت این گیاه به شما بیشتر کمک می کند. در اولین قدم باید بذر این درخت زیبا را در دستمال مرطوب قرار دهید. سپس بذر را به همراه این دستمال به مدت 8 هفته در یخچال نگه دارید. این اقدام جهت رفع نیازهای سرمایی بذر انجام می شود. با گذشت مدت زمان ذکر شده بذر درخت ابریشم یا درخت باران را در فضای مورد نظر و در عمق سطحی خاک بکارید. 10 الی 15 روز طول می کشد که بذر این گیاه جوانه بزند. این درخت سرعت رشد متوسطی دارد و تنها باید نیازهای آن را به طور کامل تامین کنید. بنابراین جهت تامین نیازهای درخت باران یا درخت ابریشم به موارد زیر توجه داشته باشید:


خاک:

خاک های سبک و غنی از مواد آلی بهترین بستر برای رشد درخت ابریشم هستند.
آبیاری:

زمانی که سطح خاک این گیاه خشک شد، باید آن را آبیاری کنید.
نور:

درخت ابریشم یا درخت باران گیاهی آفتاب دوست به حساب می آید. به همین دلیل این گیاه را باید در مکانی با نور مستقیم آفتاب کاشت.
کود:

کودهای NPK 10-10-10 برای تقویت این گیاه بسیار مناسب هستند.

محصول: بونسای نورا

زمان مناسب کاشت بذر درخت ابریشم

گیاهان با توجه به خصوصیات منحصر به فرد خود نیازهای متفاوتی دارند. از این رو باید آن ها را در زمان مناسب کاشت که نیازهای آن ها تامین شود. به عنوان مثال درخت ابریشم یا درخت باران گیاهی است که برای نقاط گرمسیری گزینه مناسبی به شمار می رود. با توجه به تحمل دمایی و آب و هوای مورد نیاز این درخت را باید در فصل بهار کاشت. لازم به ذکر است که این درخت زیبا در تابستان گلدهی دارد.

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

محصول
بذر درختچه ابریشم صورتی اصل خارجی
تاریخ ثبت
1400/5/8
تاریخ به روز رسانی
1402/6/18
ابعاد
150 * 180 * 200 Centimeter
وزن
200 Gram
گارانتی
تضمین کیفیت
قیمت
450,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه