طلق رسانا برای تعمیر انواع دکمه های کنترل، تلفن، ماشین حساب و .. (5 برگ 25 عددی)
طلق رسانا برای تعمیر انواع دکمه های کنترل، تلفن، ماشین حساب و .. (5 برگ 25 عددی)
وضعیت: ناموجود
طلق رسانا برای تعمیر انواع دکمه های کنترل، تلفن، ماشین حساب و .. (5 برگ 25 عددی)


طلق رسانا برای تعمیر انواع دکمه های کنترل، تلفن، ماشین حساب و .. (5 برگ 25 عددی)
شرح محصول:

طلق رسانا ابزاری برای تعمیر کنترل و تلفن

با استفاده از این طلق رسانا، فقط با نصب یک بنر در محل کار خود تعمیرات کنترل، تلفن و ماشین حساب انجام دهید و کسب درآمد نمایید.

چند سال است طلق رسانا را در سایتهای مختلف به فروش می رسانم و تعدادی از خریداران حتی در منزل خود تعمیرات کنترل انجام می دهند.

تعداد 90 درصد ایرادها مربوط به سفت شدن کلیدها می باشد که به راحتی با استفاده از طلق رسانا حتی بدون نیاز به هویه کاری بر طرف می گردد.

هر برگ طلق رسانا 25 عدد رسانا دارد وقیمت ان 8000 تومان میباشد-در بسته بندی 5 برگ 25 عددی یعنی 125 عدد طلق رسانا موجود میباشد

یعنی با هر برگ 25 عددی میتوانید 25 دکمه را تعمیر کنید و با 5 برگ 125 عدد دکمه تعمیر میگردد

طلق رسانا

خرابی دکمه های کنترل یا تلفن از مواردی است که حتما همه ما با آن مواجه شدیم. بیشترین ایراد کنترلها خرابی لاستیک کنترل می باشد. در این حالت باید دکمه های کنترل یا تلفن را آنقدر محکم فشار دهیم تا یا دستمان خسته می شود یا اعصابمان به هم می ریزد. علت این مشکل پاک شدن مواد کربنی چسبیده به لایه زیرین لاستیک کنترل میباشد.

با 15 سال تجربه در امر فروش و تعمیرات کنترل، با اطمینان به شما می گویم تا به حال هیچ ابزاری که بتواند برای یکبار و همیشه بر این مشکل غلبه کرد وجود ندارد. اما با استفاده از طلق رسانا برای همیشه این مشکل برطرف می گردد. تلفن و کنترل هایی که با این روش تعمیر کردم بعد از چند سال هنوز کار می کند.

بر خلاف مدارات مشابه که از کربن استفاده می کنند من از نوعی فویل آلومونیومی مخصوص استفاده کردم که تا چند سال هم بر اثر استفاده هیچگونه تغییری در آن ایجاد نمی گردد. بنده ضمانت می کنم اگر مطابق دستور داده شده از طلق رسانا استفاده نمایید تا زمانی که کنترل در اثر ضربه یا خرابی مدارات الکترونیک از کار نیفتاده باشد این رسانا بدون مشکل کار کند.

موقع نصب طلق رسانا توجه داشته باشید طرف مشکی به طرف بالا یعنی به طرف شما و طرف نقره ای روی برد قرار بگیرد.

نکته مهم قبل از نصب طلق رسانا تمیز کردن کیت یا همان فیبر مدار چاپی می باشدکه حتما باید انجام شود برای این کار می توانید از ، محلول استون یا تینر فوری به کمک پنبه استفاده نمایید. اگر شستشو بخوبی صورت نگیرد چرب بودن سطح کیت باعث می شود چسبی که روی رسانا قرار می دهید بعد مدتی از روی برد جدا شده و باعث جدا شدن رسانا از روی برد کنترل و جابجایی آن شود.

ضمنا توصیه می کنم اگر فرصت دارید لاستیک کنترل را نیز با آب و صابون یا مایع ظرفشویی تمیز نمایید بخصوص وقتی لاستیک چرب و کثیف باشد.

چون معمولا در هر کنترل بین یک تا 4 دکمه خراب می شود هر برگ 25 عددی برچسب رسانا برای تعمیر حدود 10 کنترل کفایت می کند.

دکمه هایی که معمولا خراب می شوند اینها هستند: پاور، ولوم صدا ، کم و زیاد کانال و دکمه ویدیو

نحوه استفاده از طلق رسانا:

1. ابتدا کنترل یا تلفن یا هر وسیله ای را که می خواهید تعمیر نمایید بوسیله قاب باز کن یا به هر طریقی باز کنید.

2. سطح مدار یا همان کیت را به کمک استون یا تینر کاملا تمیز و سپس خشک نمایید. از استفاده بیش از حد استون یا تینر بپرهیزید.

3. یک قطعه از طلق رسانا را به کمک قیچی از طلق جدا نمایید. دقت کنید فقط اطراف دایره را ببرید و داخل دایره بریده نشود.

4. رسانای بریده شده را دقیقا مانند تصاویر روی کیت و در محل قرار گرفتن دکمه خراب قرار دهید. نقطه یا نوار رنگی به طرف شما یعنی بالا باشد.

5. یک تکه چسب نواری، مانند تصاویر روی رسانا قرار دهید و دو طرف آن را روی برد بچسبانید تا کاملا رسانا به کیت بچسبد.

6. به غیر از چسب نواری می توانید از هر چسب دیگری مانند چسب کاغذی استفاده کنید فقط مراقب باشید چسب روی کلیدهای دیگر قرار نگیرد.

7. حالا قبل از بستن کنترل، لاستیک را روی کیت قرار داده و در حالی که کنترل باطری دارد با دست دکمه هایی که رسانا زده اید را فشار دهید و آن را تست کنید.

8. در صورت سالم بودن و کار کردن روی دستگاه مورد نظر قاب کنترل را ببندید و با خیالی آسوده مدتها از کنترل استفاده نمایید.

علاوه بر توضیحاتی که اینجا درج شده است، درون محصول، برگه راهنما برای راهنمایی بیشتر موجود است.

مهمترین ویژگی ما ارسال کالا در همان ساعت اولیه سفارش می باشد چون تقریبا همیشه این کالا را به صورت آماده داریم. چنانچه از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر کالا خریداری شود همان روز و چنانچه بعد از ساعت اداری خریداری شود روز بعد در اولین ساعات کالا ارسال می گردد.

محصول
طلق رسانا برای تعمیر انواع دکمه های کنترل، تلفن، ماشین حساب و .. (5 برگ 25 عددی)
تاریخ ثبت
1400/4/20
تاریخ به روز رسانی
1402/1/25
ابعاد
5 * 5 * 0.55 MilliMeter
وزن
100 Gram
قیمت
400,000 ریال
فروشنده
 

سایر محصولات این گروه