بذر هندوانه چارلستون
بذر هندوانه چارلستون
قیمت: 275,000 ریال
خرید
بذر هندوانه چارلستون


بذر هندوانه چارلستون
شرح محصول:

چگونه بذر هندوانه چارلستون بکاریم؟

برای کاشت بذر هندوانه چارلستون مکانی را انتخاب کنید که گیاهتان بتواند نور خورشید را به طور کامل دریافت کند. میزان زیادی کود کشاورزی و کود طبیعی و برگ به زمین تان اضافه کنید، با خاک آن خوب کار کنید، مطمئن شوید که خاک به خوبی میتواند آب را جذب کند.

از کودهای با نیتروژن بالا تا زمانی که هندوانه شروع به گل دادن میکند، پس از آن کود را به کودهای دارای پتاسیم و فسفر بالا تغییر دهید،حتی استفاده از کودهای مایع و برگ مانند نیز توصیه می شود. گیاه هندوانه آبیاری نسبتا زیادی نیاز دارد. حتما در دوره های کوتاه خشک بودن خاک نیز به آن آب اضافه کنید تمام وقت خاک آن را مرطوب نگه دارید.

مهم : نیتروژن بیش از حد رسیدن میوه نیز به تاخیر می افتد . حتی شانس بیمار شدن برگها را نیز شدت می دهد. اگر برگهای زیادی بیمار و آفت زده شوند – شکر به اندازه ی کافی تولید نمی شود و خربزه ها یا هندوانه ها مزه ای مانند خیار ( بالنگ ) را می دهند.

کاشت بذر هندوانه چارلستون

– در خانه: اگر منطقه دارای فصل کاشت کوتاهی میباشد و یا اینکه میخواهید هرچه سریعتر هندوانه شما به نتیجه برسد ، پس بذرها را در ظرف ها یا گلدانهای تکی و جداگانه بکارید. و بعد به محل اصلی منتقل کنید.

-در زمین و باغ : بذر هندوانه چارلستون را تقریبا حدود 2/5 سانتی متر در زیر خاک قرار دهید و آن هارا به صورت ردیفی و با فاصله ای در حدود 90 تا 100 سانتیمتر کشت کنید و ردیفها را 180 تا 220 سانتی متر از هم فاصله دهید.

هندوانه – خیار و کدو بهتر است تا دوسال در آن مکان که قبلا یکی از آنها کاشته شده بود کاشته نشوند،کاشتن در همان نقطه می تواند موجب تحریک آفات و حشراتی شود که برای این گونه محصولات ضرر دارند.

برداشت هندوانه

بیشتر مردم بر روی این میوه به آهستگی ضربه میزنند و صدای تلپ آرومی را میشنوند.

دیگر نشانه ها شامل :

– توقف رشد

– زرد شدن قسمت زیرین میوه

– خشک شدن و چروک شدن ساقه نزدیک پایه میوه

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

محصول
بذر هندوانه چارلستون
تاریخ ثبت
1400/1/10
تاریخ به روز رسانی
1402/2/31
ابعاد
150 * 180 * 200 Centimeter
وزن
200 Gram
گارانتی
تضمین کیفیت
قیمت
275,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه