بذر هنداونه دراگون
بذر هنداونه دراگون
قیمت: 275,000 ریال
خرید
بذر هنداونه دراگون
شرح محصول:

هندوانه ای که ملاحظه میکنین بخاطر هیبرید بودنش فوق العاده پرباره و میوه هایی که تولید میکنه بسیار خوش فرم و یکدستن، از ویژگی های دیگش اینه که در اکثر نقاط ایران قابل کشته و ماندگاری بسیار بالایی هم داره.

ویژگی ها:

زودرس

باردهی عالی

مناسب با آب و هوای ایران

خوش رنگ با تیپ و وزن مناسب

وزن تقریبی بین 8 تا 10 کیلو

رنگ پوست سبز روشن با خطوط تیره

ماندگاری خوب و طولانی

کم کم داریم به فصل گرما نزدیک میشیم و جناب هندوانه میشه گل سر سبد میوه ها.

هندوانه نیاز به تعریف و معرفی زیادی نداره چون تقریبا همه میدونن چه میوه ی آبرسان و پرخاصیتیه و خدمتی که هندوانه به کلیه میکنه هیچ میوه ای تا حالا بهش نکرده.

هندوانه یه گیاه گلداره و اعتقادها بر اینه که هندوانه یه گیاه خودرو بوده و برای اولین بار تو جنوب آفریقا رشد کرده و کم کم پاش به تمام دنیا باز شده.

از خواستگاهش میشه فهمید که هندوانه یه گیاه گرمسیریه و برای رشد به دمای بالای 25 درجه احتیاج داره. البته این بزرگوار یه جد وحشی داره به اسم هندوانه ابوجهل که در حال حاضر بومی شمال و غرب آفریقاست.

هندوانه ها رو اغلب با گوشت قرمز و صورتی میشناسن اما هندوانه های دیگری هم هستن که رنگ گوشتشون متفاوته مثله هندوانه آناناسی با گوشته زرد یا هندوانه تخم ژاپنی با گوشته سفید!!!

کاشت بذر هندوانه ارلی دراگون هیبرید

که هم توی زمین و هم در گلدان بزرگ قابل کشته

اولین نکته توی کاشت هندوانه انتخاب مکان مناسب برای کاشته، هندوانه رو جایی بکارید که نورگیر باشه و خاک غنی داشته باشه، هندوانه همونقدر که میوه چاق و چله ایه همونقدرم مصرفش بالاست و شکموه، پس خاکش باید از نظر تغذیه عالی باشه.

قبل از کاشت خاک رو با کود دامی پوسیده، کود شیمیایی و برگ مخلوط کنین تا هندوانه در طی رشد دلی از عزا در بیاره و حسابی رشد کنه.

مرتبا کود دهی کنین، از کود با نیتروژن بالا استفاده کنین تا وقتی که هندوانه به گل بشینه، بعد از اون از کودهایی استفاده کنین که پتاسیم و فسفر بالاتری دارن

در طول رشد هم خاک رو مرطوب نگه دارین، اخه هندوانه عاشق آبه.

کاشت بذر هندوانه زودرس ارلی دراگون در گلدان

اگه تو منطقه ای زندگی میکنین که فصل کاشتش کوتاهه بهتره بذر هندوانه رو توی ظرف ها و گلدونای تکی بکارین. خاک گلدون رو از کمپوست آماده پر کنین و بعد از اینکه بذرها جوونه زدن و به اندازه تقریبی ده سانت رسیدن آونها رو به گلدون اصلی منتقل کنین.

کاشت بذر هندوانه زودرس ارلی دراگون درزمین

برای کاشت هندوانه ارلی دراگون بذرهارو توی شیارهایی به عمق 2/5 سانتیمتری بکارین.

فاصله ی بذرها از هم باید حدود یک متر باشه و ردیف های کاشت هم بین 180 تا 200 سانتیمتر از هم فاصله داشته باشن، تا هندوانه های هیبرید مزرعه ما سر جا با هم دعواشون نشه و سر همو نشکنن.

هندوانه ی زودرس هیبرید ارلی دراگون نسبت به سایر ارقام به بیماری خیلی مقاومتره و حتی زمانی که انواع دیگه ی هندوانه دچار بیماری شدن هندوانه هیبرید رویال سلامت مونده و جون سالم به در برده.

اما اگر هندوانه و یا صیفیجات شما دچار آفت شدن میتونین ار حشره کش ارگانیک پالیزین استفاده کنین.

نکته: هندوانه، خیار و کدو بهتر است تا دوسال در آن مکان که قبلا یکی از آنها کاشته شده بود کاشته نشن،کاشتن دوباره در همون نقطه می تونه باعث تحریک آفات و حشراتیبشه که برای این نوع محصولات ضرر دارن.

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

محصول
بذر هنداونه دراگون
تاریخ ثبت
1400/1/10
تاریخ به روز رسانی
1402/2/31
ابعاد
150 * 180 * 200 Centimeter
وزن
200 Gram
گارانتی
تضمین کیفیت
قیمت
275,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه