بذر خیار محلی گیلان
بذر خیار محلی گیلان
قیمت: 378,000 ریال
خرید
بذر خیار محلی گیلان


بذر خیار محلی گیلان
شرح محصول:

تعداد 5 عدد

در ادامه با بذرخونه همراه شوید...

خیار محلی که طرفداران زیادی دارد از در اوایل فصل بهار در باغچه ها یا کنار شالیزارهای برنج کاشته میشود و پس از 20 روز تا 1 ماه از کاشت آن شروع به محصول دهی میکند.

انواع خیار سبز قلمی را می توان در نژاد های مختلفی تقسیم بندی نمود. خیار های قلمی به خیار های اصلاحی و محصولی نیز معروفند.

قیمت خیار اصلاحی در بازار تره بار با توجه به کیفیت بینظیر و شکیل و یکدست بودن و طعم و رنگ و مزه و رایحه عالی که دارد بسیار مناسب می باشد.

خیار قلمی میوه ای زودرس بوده و کاشت ساده ای دارد، این رقم کشیده و قلمی بوده و طعم و رایحه خوبی هم دارد، پوست نسبتاً نازک و با شیارهای ملایم و کم عمق بر روی آن ، همچنین ترد و دارای مزه ی خوبی است.دوره باردهی این رقم کمتر از 60 روز بوده و نسبتاً پر بار می باشد.

خیار قلمی ویژگی های بسیار مهم و مفیدی در برابر خیارهای دیگر دارا می باشد، این محصول از بذری بسیار مرغوب و گران تهیه شده و از مرغوب ترین نوع بذر ها از کشور های اروپایی کشت می گردد.

خیار قلمی تحت شرایط و کنترل ویژه زیر نظر مهندسین خبره کشاورزی در اواخر پاییز و فصل زمستان و تا اوایل بهار در گلخانه ها برداشت می شود، بوته بسیار قوی داشته و بسیار زود رس بوده و دارای پوست براق و شفاف و سبز خاصی می باشد.

خیار قلمی گیلان مقاوم به بیماری های گیاهی مانند سفیدک داخلی و سفیدک سطحی بوده و هرگز آفت ها را به درون و سطح خود جذب نمی کند.

این نوع از خیار در اندازه های هشت تا ده سانتی متر می باشد و همواره مورد تقاضای کشور های خارجی قرار گرفته و از عطر و طعم و رنگ بینظیری برخوردار می باشد.

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

محصول
بذر خیار محلی گیلان
تاریخ ثبت
1400/1/10
تاریخ به روز رسانی
1402/8/5
ابعاد
150 * 180 * 200 Centimeter
وزن
200 Gram
گارانتی
تضمین کیفیت
قیمت
378,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه