بذر گوجه فرنگی مشکی ایندیاگو رز 10عددی
بذر گوجه فرنگی مشکی ایندیاگو رز 10عددی
قیمت: 295,000 ریال
خرید
بذر گوجه فرنگی مشکی ایندیاگو رز 10عددی
شرح محصول:

گوجه فرنگی مشکی ایندیاگو رز یکی از تیره ترین رنگ گوجه فرنگی در دنیاست. این واریته از گوجه فرنگی توسط جیم مایر در دانشگاه ایالتی اورگون به روش های ژنتیگی اصلاح نباتات به وجود آمد. هم چنین کاملا ارگانیک رشد کرده است. به بسیاری از بیماری ها مقاوم است و تقریبا هیچ آفتی نمی تواند صدمه جدی به این گیاه وارد کند.

گوجه فرنگی سیاه در فصل تابستان و در بسیاری از مناطق، محصول خوبی خواهد داد اگر بذر گوجه مشکی محیط بیرون کاشت میکنید می تواند پس از عبور از خطر سرمازدگی کاشته شود، البته توصیه می شود آن را در گلخانه یا محیط داخلی پشت پنجره نور گیر پرورش دهید تا به بهترین پتانسیل برای رشد برسد.

چه در گلخانه و چه در محیط بیرون، گیاهان را با فاصله ی 30 سانتی متری از یکدیگر بکارید. در گلخانه، اگر گلدان 10 سانتی متری به وسیله ی ریشه های گیاه احاطه شد، آن را از گلدان قبلی درآورده و به گلدانی با قطر 30 سانتی متر منتقل کنید. این گیاه سیستم ریشه ی حجیمی داشته و برای کاشت در کیسه های مخصوص مناسب نیست. نباید اجازه دهید که خاک و بستر گیاه خشک شود و می بایست کود مخصوص گوجه فرنگی را هفته ای یک بار به آن تزریق کنید. در آب وهوای داغ و آفتابی، سطح گلخانه را مرطوب کنید تا رطوبت افزایش پیدا کند. مرطوب کردن گیاهان با آب نیز به شکل گیری میوه کمک خواهد کرد. این کار بهتر است در اواسط روز انجام شود، اما بر روی شاخ وبرگ گیاه آب اسپری نکنید، زیرا نور مستقیم آقتاب می تواند باعث سوختن برگ های گیاه شود.


می بایست از مراحل اولیه، پشتیبانی لازم از گیاه به عمل آید و ساقه ی گیاه می بایست بسته شود تا بتواند رشد کند. برای اینکار میتوانید به ساقه آن چوبی وصل کرده تا بالا رود (قیم)شاخه های کوچکی که در محل اتصال برگ می رویند را با رسیدن به طول 2٫5 سانتی متر، جدا کنید. پیشنهاد می کنیم که گیاه را هرس کنید تا بهتر در معرض آفتاب قرار گرفته و میوه هایی تیره و دارای طعم خوب را داشته باشد. گیاهان پیوندی می توانند 7 الی 9 خوشه ی میوه را در گلخانه حاصل دهند.


می بایست اجازه دهید که میوه به صورت کامل روی گیاه برسد و سپس آن را بچینید. دقت کنید که بلافاصله پس از مشکی شدن پوست میوه آن را نچینید و اجازه دهید که کاملاً برسد. آن ها زمانی رسیده می شوند که پس از فشاردادن اندکی احساس نرمی را منتقل کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتردر خصوص خانواده گوجه فرنگی ها می توانید در ویکی پدیا این مطلب را مطالعه نمایید.

مقاله کاشت انواع گوجه فرنگی در گلدان هم میتونه بهتون کمک زیادی بکنه. حتما مطالعه فرمایید.

می توانید با خرید بذر گوجه مشکی از فردین کشت و کاشت آن در منزل از داشتن گوجه با رنگ متفاوت و بی نظیر و همچنین سرشار از مواد مغذی لذت ببرید.

محصول مرتبط :

بذر گوجه فرنگی مشکی ایندیاگو رز بسته 100 عددی

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

محصول
بذر گوجه فرنگی مشکی ایندیاگو رز 10عددی
تاریخ ثبت
1400/1/9
تاریخ به روز رسانی
1402/8/5
ابعاد
150 * 180 * 200 Centimeter
وزن
200 Gram
گارانتی
تضمین کیفیت
قیمت
295,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه