بذر گل مینا شتر مرغی
بذر گل مینا شتر مرغی
قیمت: 291,000 ریال
خرید
بذر گل مینا شتر مرغی
شرح محصول:

گل مینا شتر مرغی با نام علمی (Aster Sinensis) گیاهیست علفی و یکساله با گلهایی درشت و بسیار زیبا و غیر معطر. این گل زیبا قابل کاشت در گلدان و باغچه و فضای سبز بوده و همچنین قابل نگهداری در بالکن و حیاط خانه می باشد . گلبرگ های گل مینای شتر مرغی شبیه به پر های شتر مرغ میباشد از این رو به این رقم از گل مینا شتر مرغی گویند. بذر گل مینا شترمرغی جزو ارقام کمیاب بوده و می توانید از این گل زیبا کنار گل های زیبای دیگری نظیر گل تکمه ای ارغوانی، گل تکمه ای سفید و … بهره برده و باغی زیبا برای خود خلق کنید.

کاشت بذر گل مینا شترمرغی:

بذر گل مینا شترمرغی را فروردین ماه، در زمینی که می خواهید آن ها را بکارید پخش کنید. همچنین می توان بذر گل مینا شترمرغی را ابتدا نشا نمود و بعد از این که اندازه آن ها به 6 سانتی متر رسید، آن ها را به زمین اصلی منتقل کرد. تا زمان ظهور جوانه باید خاک را مرطوب نگه داشت. بستر مناسب کاشت شامل خاک باغچه، کوکوپیت، پیت ماس می باشد. و بذرها بعد از 10 الی 14 روز در شرایط مناسب شروع به جوانه زنی می کنند.

بستر مناسب بهتر است خاک عاری از ویروس و بیماری های قارچی باشه بنابراین بهتر از پیت ماس یا کوکوپیت یا ورمی کمپوست استفاده بشه. یه گلدان یا سینی کشت یا حتی لیوان یه بار مصرف انتخاب کنید خاک مورد نظر را داخل آن بریزید سپس خاک را خوب آبیاری نمایید بعد از آن بذرها روی بستر بپاشید بعد از اینکه بذر پاشی انجام شد مقداری آب به روی خاک اسپری کنید سپس بستر کشت یا گلدان رو با پلاستیکی که نور از آن نفوذ می کند بپوشانید(پلاستیک فریزری ها با یه کش پول بکشید رو گلدون یا لیوار یک بار مصرفتون یا سینی نشایی که اختصاص دادید) و چند سوراخ رو پلاستیک ایجاد کنید که قطرات آب در بالای پلاستیک جمع نشود . بزارید یه جای پرنور که دما بین 20 تا 30 باشه . مثل پشت پنجره نورگیر. هر از مدتی چک کنید که رطوبت کم نشده باشه اگه کم باشه دوباره آب اسپری کنید. بعد گذشت هفت روز اولین جوانه ها دیده می شوند.البته بسته به دوره جوانه زنی یه گیاه یه هفته تا سه ماه ممکنه طول بکشه و مهمترین نکته اینکه مواظب باشید بذرها زیاد عمیق نکارید که خفه بشن و سبز نشن.

گلدهی این گل زیبا بعد از گذشت 14 هفته از جوانه زنی بذر گل مینا شترمرغی رخ خواهد داد. و گل های به رنگ قرمز، صورتی، بنفش، آبی، سفید و شیری برای شما تولید خواهد کرد.

کاشت این گل زیبا در محل آفتابگیر انجام می شود اما نیم سایه را نیز تحمل می کند.

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

محصول
بذر گل مینا شتر مرغی
تاریخ ثبت
1399/12/19
تاریخ به روز رسانی
1402/8/5
ابعاد
150 * 180 * 200 Centimeter
وزن
200 Gram
گارانتی
تضمین کیفیت
قیمت
291,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه