بذر پیچک نیلوفر الوان ایتالیا
بذر پیچک نیلوفر الوان ایتالیا
قیمت: 421,000 ریال
خرید
بذر پیچک نیلوفر الوان ایتالیا


بذر پیچک نیلوفر الوان ایتالیا
شرح محصول:

تعداد: 10 عدد

گل نیلوفر گیاهی است رونده که به دور سیم و قیم به خوبی می پیچد و با ارتفاعی تا 1/50 سانتیمتر می تواند پوشش خوب و بسیار زیبایی برای سبزی و گلدهی در آلاچیق ها و پشت نرده ها مورد استفاده قرار می گیرد. گلبرگ های این گل به رنگ های قرمز، آبی، بنفش، سقید و ابلق یا چند رنگ یافت می شود.نیلوفر پیچ که با نام “مورنینگ گلوری” در دنیا شهرت دارد گونه ای گیاه چند ساله از جنس Ipomoea در خانواه Convolvulaceae می باشد.این گیاه در طول رشد میتواند به 2 تا 4 متر بلندی برسد. دارای برگ های مرتب مارپیج 3 تا 7 سانتی متری با دمبرگ بلند 1.5 تا 6 سانتی متری است. گل ها به شکل ترومپت حدود 4 تا 9 سانتی متر قطر دارند. گل های دیگر سایت نظیر گل تکوما و گل پیچک آلامو در سایت موجود است که می توانید از کاشت آن ها همراه بذر گل نیلوفر این گل های رنگارنگ لذت ببرید.

طریقه کاشت بذر گل نیلوفر:

بذرها را درون ظرفی ریخته و مقداری آب روی آن بریزید و بگذارید بذرها حدود 12 الی 24 ساعت خیس بخورند.سپس گلدانی انتخاب کرده و این بذر ها را درون گلدان بکارید عمق کاشت بذر گل نیلوفر درون خاک حدود 1 سانت مناسب میباشد.پس از کاشتن بذر گل نیلوفر خوب آنهار را آب بدهید و تا سبز شدن جوانه ها منتظر بمانید معمولا جوانه ها 4 الی 5 روزه سبز خواهد شد.بعداز اینکه گیاه تقریبا بزرگ شد یعنی ارتفاع آن به حدود پانزده سانت رسید آنها را از گلدان در آورده و د ر محلی که میخواهید بکارید.حتما در جایی بکارید که امکان بالا رفتن این گیاه باشد چون این گل زیبا مثل لوبیا به سمت بالا میرود و دوست دارد به جایی بپیچد و با نخ یا یک چوب به بسمت بالا هدایت کنید.

آبیاری:

گیاه نیلوفر تا زمانی که رشد آن کامل نشده هر روز نیاز به آبیاری دارد و بعد از رشد میزان آبیاری کمتر می شود و هفته ای دو یا سه بار آبیاری می شود.

خاک مناسب:

خاک مناسب برای رشد خوب خاکی است که به خوبی زهکشی شده باشد و تا حد متوسط دارای رطوبت باشد. هرچند میتواند تا حد کمی خشکی را تحمل نماید.از مخلوط پیت ماس+ورمی کمپوست به همراه خاک باغچه نیز می توانید استفاده کنید. پیت ماس و ورمی کمپوست در سایت موجود است می توانید همراه بذور مورد علاقتون تهیه بفرمایید.

نور:

گل نیلوفر به نور خیلی زیاد خورشید نیازمند است و برای رشد خوب حتما باید در محلی نورگیر کشت شود.

از نظر دمایی آب و هوای معتدل را میپسندد، ولی در مناطق با آب و هوای گرمسیری نیز رشد میکند.

» ارسال سفارشات پستی حداکثر تا 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه در روزهای غیر تعطیل توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

محصول
بذر پیچک نیلوفر الوان ایتالیا
تاریخ ثبت
1399/12/10
تاریخ به روز رسانی
1402/8/5
ابعاد
200 * 180 * 200 Centimeter
وزن
200 Gram
گارانتی
تضمین کیفیت
قیمت
421,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه