بونسای گل کاغذی
بونسای گل کاغذی
قیمت: 635,000 ریال
خرید
بونسای گل کاغذی


بونسای گل کاغذی
شرح محصول:

تعداد :10 عددی

گل کاغذی گیاهی زیبا، زینتی و بومی مناطق گرمسیری است. گل کاغذی را در مناطق گرمسیری در محیط بیرون کاشت می کنند، ولی در مناطق سردسیری در داخل خانه یا گلخانه پرورش می دهند. این گیاه گلهای ریز و کوچکی به رنگ سفید دارد که در لا به لای برگهای گیاه در انتهای ساقه ظاهر می شود در واقع قسمت زینتی این گیاه کاسبرگ های آن هستند که در رنگهای مختلفی ظاهر می شوند و رنگین کمانی از رنگها نشان پیش روی شما قرار می دهند، برگهای این گیاه نیز به رنگ سبز براق است که تلفیق رنگهای مختلف گل، کاسبرگ و برگ منظره زیبایی را نمایان می کند.در ادامه با بذرخونه همراه شوید...

نام علمی و انگلیسی این گیاه Bougainvillea است. برای کاشت بونسای مناسب است و همچون درختچه ای کوتاه رشد می کند. در واقع نوعی گیاه پیچک به شمار می رود. گیاه پر گلی است طوری که در سراسر فصل بهار و تابستان گل می دهد. گل کاغذی خود دارای گونه های مختلفی است که بسته به سلیقه خود می توانید از آنها استفاده کنید. اگر به دنبال خلق زیبایی هستید از این گل در حیاط خانه و محیط آپارتمان استفاده کنید و زیبایی را به خانه خود هدیه دهید.
طرز کاشت بذر گل کاغذی:

گل کاغذی از طریق بذر، قلمه و خواباندن شاخه تکثیر می شود. در کاشت بذر ابتدا یک گلدان با زهکشی مناسب تهیه کنید و آن را با خاک مناسب و غنی پر کنید، بذر را در عمق مناسبی از خاک مورد کاشت بکارید و روی آن را بپوشانید و گلدان را به مکانی با دمای مناسب منتقل کنید. گیاه را آبیاری و تا زمان جوان زنی مرطوب نگه دارید، پس از گذشت مدتی بذر گیاه جوانه می زند و گیاه شروع به رشد می کند. زمانی که گیاه رشد کرد می توانید آن را به گلدان بزرگتر و در نهایت به زمین اصلی منتقل کنید. این گیاه در محیط بیرون به داربست، محافظ و دیوار می چسبد و بالا می رود.
ارتفاع گل کاغذی:

ارتفاع بونسای این گیاه در گلدان و به صورت بونسای بین 20 تا 50 سانتیمتر است و ارتفاع آن در هوای آزاد بین 1 تا 3 متر بیشتر و کمتر است.
فاصله کاشت بذر گل کاغذی:

فاصله کاشت بذر 50 تا 150 سانتیمتر است.
عمق کاشت بذر گل کاغذی:

عمق کاشت بذر 30 میلیمتر است.
خاک مناسب رشد گل کاغذی:

برای رشد به خاک حاصلخیز و غنی با زهکشی مناسب نیاز دارد.
دمای مورد نیاز گل کاغذی:

دمای مناسب بین 15 تا 30 سانتیمتر است.
زمان گلدهی گل کاغذی:

گلدهی این گیاه در فصل بهار و تابستان است.
مقدار آبدهی گل کاغذی:

به آبیاری متوسطی نیاز دارد. در فصل زمستان زمانی که بستر خاک خشک و استخوانی شد گیاه را آبیاری کنید.
نور مناسب گل کاغذی:

برای رشد به آفتاب کامل نیاز دارد.

راهنمای کاشت در بسته پستی ارسال می شود


از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

محصول
بونسای گل کاغذی
تاریخ ثبت
1399/11/4
تاریخ به روز رسانی
1402/8/5
ابعاد
200 * 180 * 200 Centimeter
وزن
200 Gram
گارانتی
تضمین کیفیت
قیمت
635,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه